top of page

Šventė mažiems ir suaugusiems

Vaikų Velykėlėms ir margučių ridynėms Puodžių kaimo bendruomenė kartu su biblioteka kasmet ruošiasi labai atsakingai. Šiemet jos, jau – devintosios, vyko balandžio 15 dieną.


Kadangi šį renginį remia paramos ir labdaros fondas „Švieskime vaikus“ ir dovanoja knygeles, kiekvienoms Velykėlėms turime atlikti namų darbą – pagaminti didįjį margutį. Šiemet jis vėl buvo kitoks – dekoruotas susuktais laikraščiais ir nuspalvintas. Šį darbą dirbo didelė komanda vaikų ir suaugusių porą vakarų, o rezultatas visus nustebino.

Velykų bobutė (bibliotekininkė Veronika Tiškevičienė) šiemet atvyko su dviem zuikutėmis, sugalvoję daug įvairiausių žaidimų, užduočių, linksmų pramogų ne tik mažiems šventės dalyviams, bet ir suaugusiems. Tai ir muilo burbulų fiesta, „tatuiruotės“, balionų lankstymas ir, žinoma, visų laukiamos margučių ridynės trijose amžiaus grupėse. Ridynių nugalėtojai buvo apdovanoti padėkomis, pliušiniais žaislais, saldžiomis dovanomis ir rašytojos Danės Griganės knygelėmis „Šarka“. O visi popietės dalyviai ragavo skanius rėmėjų pyragus su žolelių arbata ir kiekvienas norėjo nusifotografuoti prie gražaus didžiojo margučio.


Puodžių bibliotekos bibliotekininkė

Veronika Tiškevičienė
bottom of page