top of page

Bibliotekoje šurmuliavo mažieji skaitytojai

Bibliotekininkės visuomet džiaugiasi sulaukusios mažųjų skaitytojų – šiandien Varėnos viešojoje bibliotekoje lankėsi lopšelio-darželio „Pasaka“ priešmokyklinio ugdymo grupių auklėtiniai.

„Bitučių“ grupės vaikai (auklėtoja Danutė Čėglienė) klausėsi skaitomos Renatos Bee pasakos „Spalvų namelis“. Knygoje pasakojama, kaip Baltame namelyje gyveno trys spalvos: Geltona, Raudona ir Mėlyna. Kiekviena spalva turėjo savo kambarėlį. Po to atskleidžiama, kas atsitiko, kai spalvos ėmė draugauti ir lankytis vienos kitų namuose. Mažieji skaitytojai atidžiai klausėsi skaitomos istorijos, kiekvienas pasakė, kokia spalva jo mėgstamiausia ir pasirinktomis spalvomis spalvino rudenėlio vaizdus.


O „Ančiukų“ grupės auklėtiniai (auklėtoja Danutė Česnulienė) klausėsi skaitomos Debi Gliori knygos „Vilke, kiek dabar valandų?“. Ši istorija mažuosius supažindino su valandomis ir padėjo suprasti, kas ir kokiu metu daroma. Po skaitymų vaikai turėjo galimybę nusispalvinti laikrodukus, nupiešti jiems veidukus ir rodyklėmis pažymėti savo mėgstamiausią laiką.
bottom of page