top of page

Knyga „Vėjo raiteliai. Beieškant raudonųjų arų“


Šokite į magišką burlaivį „Vėjo raitelis" kartu su Maksu ir Sofija. Jiedu nuolat susiduria su netikėtais nuotykiais mėgindami išsaugoti gyvūnus bei gamtą!


Maksas ir Sofija pasiruošę leistis į naują kelionę. Vos įlipę į „Vėjo raitelį", jie akimirksniu atsiduria didžiausiuose pasaulyje atogrąžų miškuose. Čia taip gražu ir tiek daug gyvybės, tačiau nuostabiajai Amazonijai gresia pavojus. Dalis miškų buvo išdeginta, todėl raudonosioms aroms gresia išnykimas... Maksui ir Sofijai kartu su nauju draugu Paulu teks pasukti galvą, kaip galėtų apsaugoti šias gražuoles papūgas ir jų buveines!


„Vėjo raiteliai" – iliustruotų nuotykinių knygų serija. Knygos supažindina skaityti pradedančius vaikus su tikromis gamtosaugos problemomis. Kiekvieno pasakojimo pabaigoje pateikiami stebinantys moksliniai faktai ir informacija, kaip mes visi galime prisidėti prie gamtos išsaugojimo.


„Vėjo raiteliai. Beieškant raudonųjų arų":

• skatina vaikus pasitikėti savimi, būti draugiškus, aktyvius ir neabejingus vieni kitiems bei gamtai;

• pateikiama daug faktų apie atogrąžų miškus ir raudonąsias aras;

• patrauklus, nuotykių ir išbandymų kupinas pasakojimas puikiai tinka vaikams, pradedantiems skaityti savarankiškai;

• knyga vaikus supažindina su tikromis aplinkosaugos problemomis ir parodo, kaip visi galime prisidėti prie gamtos ir gyvūnų išsaugojimo;bottom of page