top of page
Duomenų bazės_Varėnos rajono savivaldybės viešoji biblioteka

Duomenų bazės

Kasmet Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka skelbia informaciją apie prenumeruojamas duomenų bazes, virtualiai pasiekiamas ir Lietuvos viešųjų bibliotekų lankytojams. 

Kai kuriomis duomenų bazėmis galite naudotis tik iš bibliotekos kompiuterių. Jeigu esate mūsų bibliotekos skaitytojas, dėl individualaus prisijungimo duomenų prašome kreiptis į aptarnaujančius darbuotojus arba el. p. renata.cesnuleviciene@varenosvb.lt Laiške nurodykite vardą, pavardę, bibliotekos skaitytojo pažymėjimo numerį ir el. pašto adresą.

EBSCO Publishing duomenų bazės bazė

Varėnos viešosios bibliotekos vartotojams ne vienerius metus jau žinoma EBSCO Publishing duomenų bazė, siūlanti visateksčius elektroninius socialinių ir humanitarinių mokslų, medicinos, verslo ir ekonomikos žurnalus, laikraščius ir žinynus. Ja galima naudotis ir bibliotekoje, ir nuotoline prieiga. Norintiems naudotis duomenų baze ne bibliotekoje, suteikiami individualūs prisijungimo slaptažodžiai. Kreiptis į bibliotekos darbuotoją arba el. paštu renata.cesnuleviciene@varenosvb.lt.

Prisijungimo adresas nuotoliniams vartotojams.

 

Infolex

INFOLEX, tai teisinės informacijos paieškos sistema, kurioje pateikiami Lietuvos Respublikos teisės aktai ir teismų praktika.

Prieiga prie INFOLEX galima tik iš bibliotekos kompiuterių. Dėl prisijungimo vardo ir slaptažodžio kreiptis į bibliotekos darbuotoją.

bottom of page