top of page

Aš ir tu – žaiskime kartu

Gegužės 28 dieną Krivilių bibliotekoje vyko popietė „Aš ir tu – žaiskime kartu“, skirta Pasaulinei žaidimų dienai paminėti. Žaidimas – ne tik pramoga. Tinkamai organizuoti žaidimai padeda formuoti vertingas vaiko savybes, moko bendrauti su vienmečiais ir suaugusiais, padeda įgyti žinių, įgūdžių, geriau pažinti save, įvertinti gebėjimus, valdyti savo elgesį. Žaidimų esama visokių: stalo, loginių, lauko, judriųjų ir kt.

Į popietę vaikai atėjo kartu su močiutėmis. Dalyviai supažindinti su bibliotekoje esančiomis žaidimų knygomis: Vandos Mockevičienės „Šoka šarka ir genys“, „Pažaiskime“, „Didžioji žaidimų knyga“ ir kt. Vėliau visi kartu žaidė įvairiausius žaidimus: „Išpūsk balioną“, „Skraido – neskraido“, „Kengūriukas“, „Medžiai dega“, „Kaip aš jaučiuosi“, „Pabėgęs pieštukas“, „Stalo futbolas“ ir kt. Močiutės papasakojo apie savo vaikystės žaidimus, lygiomis teisėmis varžėsi visose žaidimų rungtyse, stengėsi nugalėti savo atžalas.


Nepastebimai, prabėgo linksma žaidimų valandėlė. Žaidimai dar labiau suartino vaikus su vyriausiais šeimos nariais, atpalaidavo, maloniai nuteikė.

 

Krivilių bibliotekos bibliotekininkė

Zita Varanavičienė

bottom of page