top of page

Augu su knyga

Balandžio 21 dieną Krivilių bibliotekoje vyko literatūros popietė „Augu su knyga“, skirta Tarptautinei vaikų knygos dienai. Jos tikslas – įkvėpti skaitymo meilę ir atkreipti dėmesį į vaikų knygas.

Perskaitytas graikų rašytojo Vagelio Iliopoulos kreipimasis į skaitytoją „Aš esu knyga, perskaityk mane“, pristatytas šventės plakatas, sukurtas graikų iliustratorės Photini Stephanidi. Popietės metu vyko H. K. Anderseno, A. Matučio, M. Vainilaičio kūrinių ištraukų garsiniai skaitymai. Pristatytos akcijoje „Metų knygos rinkimai“ nominuotos knygos vaikams. Perskaityta ir aptarta viena iš jų – Evelinos Daciūtės „Pasakojimas apie tulpę“. Vėliau dalyviai mokėsi origamio – lankstė iš popieriaus tulpes. Vaikai minė mįsles, sprendė kryžiažodį apie knygas. Dalinosi mintimis apie perskaitytas knygas, kodėl verta jas skaityti. Skaiva tikino – „Mano hobis yra skaitymas“, Greta – „Skaitydami tampame protingesni, daug sužinome“, Kamilė – „Skaityti yra smagu“.


Renginio pabaigoje visiems padėkota už dalyvavimą, vaišintasi saldumynais, padovanota po knygą, linkėta daugiau skaityti ir augti kartu su knyga.


Krivilių bibliotekos bibliotekininkė

Zita Varanavičienė

bottom of page