top of page

Geros nuotaikos ir juoko dozė. Susitikimas su aktore Nijole Narmontaite

„Gyvenimas yra šventė – tad švęskime!” Tokia nuostata vadovaujasi teatro ir kino aktorė, knygų autorė, aistringa keliautoja, grybautoja, žvejė, gera nuotaika spinduliuojanti Nijolė Narmontaitė.


Rugsėjo 13 dieną pasiklausyti charizmatiškosios aktorės į Varėnos viešąją biblioteką susirinko gausus būrys žiūrovų.


Aktorė susirinkusius džiugino jausmingomis lietuvių poetų eilėmis, melodingais romansais, pasakojo apie vaikystės svajonę tapti aktore, suvaidino trumpą humoristinę ištrauką, kurioje šmaikščiai atskleidė savo stojamųjų egzaminų į Lietuvos valstybinę konservatoriją akimirkas.


Nijolė Narmontaitė susirinkusiems pasakojo smagias, juokingas istorijas, nutikusias jai pačiai ar jos kolegoms aktoriams, režisieriams, scenos darbininkams, kurių dauguma yra aprašyta šešiose jos išleistose knygose. O taip pat atskleidė, kad jau visai netrukus knygynus pasieks nauja jos knyga.


Pasak aktorės, didžiausias jos sveikatos šaltinis yra juokas, o pagrindinė priežastis, dėl ko ji rašo knygas, – noras, kad skaitytojai taip pat juoktųsi, būtų pakilios nuotaikos, kupini optimizmo ir šviesių minčių. Todėl susitikime tikrai netrūko juoko, džiugių emocijų ir šilto bendravimo. O renginio pabaigoje aktorė visiems linkėjo taikos, kelionių ir geros nuotaikos.


Susitikimas su Nijole Narmontaite yra vienas iš Varėnos viešosios bibliotekos įgyvendinamo projekto “Laisvalaikio ir žinių erdvė. Netradicinės pamokos” renginių ciklo, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Varėnos rajono savivaldybė.
Varėnos viešosios bibliotekos

Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja

Vaiva Miškinė


bottom of page