top of page

Jauki popietė Krėvės gimtinėje

Spalio 19 dieną Subartonyse įvyko paskutinis projekto „Mobilūs pašnekesiai“ renginys, kurio metu vyko susitikimas su aktoriumi, bardu Giedriumi Arbačiausku.

Simboliška, kad būtent šią dieną nuspręsta iškilmingai paminėti literatūros klasiko Vinco Krėvės-Mickevičiaus 140-osios gimimo metines bei įteikti pirmąją Dainavos krašto V. Krėvės-Mickevičiaus literatūrinę premiją, kurią įsteigė Alytaus regiono plėtros taryba. Komisijos sprendimu premija skirta publicistui, rašytojui Bernardui Gailiui už trilerį „Kraujo kvapas“.

Po iškilmingo apdovanojimo įteikimo „Dainą apie arą“ skaitė aktorė Olita Dautartaitė, o savo menine programa susirinkusiuosius džiugino ir gerą nuotaiką dovanojo bardas Giedrius Arbačiauskas, kuris atliko dainuojamosios poezijos kūrinius V. Krėvės, H. Radausko, J. Degutytės ir J. Marcinkevičiaus žodžiais.

Projektą „Mobilūs pašnekesiai“ iš dalies finansuoja Lietuvos Kultūros Taryba ir Varėnos rajono savivaldybė. Varėnos viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus bibliotekininkė Vaiva Miškinė


bottom of page