top of page
  • Facebook
  • Instagram

Kartu mes – Lietuva

  • 03-10
  • 1 min. skaitymo

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse Valkininkų kultūros centre vyko šventinis koncertas „Kartu mes - Lietuva“. Renginį organizavo Valkininkų bibliotekos, kultūros centro ir Varėnos rajono „Merkio“ gimnazijos Valkininkų skyriaus bendruomenės.



Šventės pradžioje visi susirinkusieji sugiedojo Lietuvos Respublikos himną. Sveikinimo žodį tarė seimo narys Martynas Katelynas ir Valkininkų seniūnas Antanas Juknevičius. Renginyje taip pat dalyvavo Valkininkų parapijos klebonas Almantas Kibirkštis. Koncerto metu gimnazijos moksleiviai atliko Mikalojaus Konstantino Čiurlionio harmonizuotą dainą „Beauštanti aušrelė“, Eglės Sirvidytės kūrinį „Mano namai“ (vadovė Neringa Akulavičienė), o ikimokyklinio ir priešmokyklinio skyriaus „Bitučių“ grupės auklėtiniai dainavo dainas „Yra šalis“ ir „Lietuva  - gimtinė“ (vadovai Irena Zubkauskienė ir Saulius Zubkauskas). Renginyje  literatūrinę kompoziciją „Kaip pavadinsi“, pagal Rimanto Kmitos ir Liutauro Degėsio kūrybą, parodė 5–8 klasių moksleiviai (vadovas Gintaras Augustinavičius), poetinę kompoziciją „Poezija ir poetai“, pagal Daivos Čepauskaitės, Aido Marčėno, Valdemaro Kukulo eiles atliko I–IV g klasių mokiniai (vadovas G. Augustinavičius). Koncerto metu taip pat pasirodė Valkininkų bendruomenės ansamblis „Santaka“ (vadovė Aldona Japertienė), Valkininkų kultūros centro vaikų folkloro ansamblis „Bitelė“ (vadovė Jolanta Molienė), merginų šokio grupė „Vija“ (vadovė J. Molienė). Visi atėję į šventinį koncertą buvo papuošti tautine atributika – trispalvėmis juostelėmis.


Kultūros centre veikė tautodailininkės Dianos Lukošiūnaitės karpinių paroda „Ričardo Gavelio literatūriniai atspindžiai karpiniuose“ ir Valkininkų skyriaus moksleivių tapybos darbų paroda.


Valkininkų bibliotekos bibliotekininkė Aurelija Blažulionienė



bottom of page