top of page

Knyga „Aibė raibė begalinė“


Autorius Česlovas Navakauskas


Iliustratorė Luka Va


Vaikams nuo 3 metų.


Aibė raibė begalinė! Debesų pilna pintinė!

Nusileido iš dangaus, Sako: ei, panešk, žmogau!

Mums pavargo rankos, kojos, Panėšėk ligi rytojaus!


Tik pasižiūrėkit koks didelis ir gražus pasaulis supa mus. O kiek juokų ir netikėtumų jame nutinka – debesėliai aptingsta, dėl grūdo susipeša vabalai, o sraigė išsiruošia skraidymo į lenktynes su snaigėmis. Čiupkit knygą – bus nepaprastai smagu!


Apdovanoto vaikų poeto Česlovo Navakausko eilėraščiai vaikams žaismingi ir šmaikštūs, kupini judesio, linksmų nutikimų ir džiaugsmo, o vaizduojamas pasaulis artimas ir atpažįstamas net patiems mažiausiesiems.


„Aibė raibė begalinė":

• lavina rimo ir ritmo pojūtį, plečia žodyną; • daug netikėtų ir smagių situacijų; • skatina į kasdienius daiktus ir nutikimus pasižiūrėti su humoru; • mažųjų pasauliui artimi eilėraščiai, kupini džiaugsmo ir mėgavimosi kiekviena diena.


Česlovas Navakauskas – vaikų poetas, kuris puikiai jaučia vaikų pasaulį, kas jiems įdomu, suprantama, pažįstama ir kuria jiems smagius, žaismingus eilėraščius. Jo eilėraščių knyga „Burbulų lietus" 2012 m. buvo apdovanota kaip geriausia metų poezijos knyga vaikams.

Luka Va – lietuvių iliustruotoja bei dizainerė, gyvenanti Australijoje. Jai itin patinka piešti įvairius gyvūnus, kurie jos kūryboje tampa žaismingais, linksmais, mielais ir įsimintinais charakteriais.


bottom of page