top of page

Knyga „Auksinio vabalo paslaptis“

Jurga Baltrukonytė


Knygos Auksinio vabalo paslaptis" aprašymas

Knyga „Auksinio vabalo paslaptis“ skirta visiems, kurie mėgsta nuotykius, siaubus, netvarkingus kambarius ir paslaptingas istorijas.

Čia pasakojama apie berniuką Gregorą, paliktą Raganų vaikų namuose. Jis nori susirasti savo šeimą, bet nežino kaip... Gregoras miglotai pamena mamą Frėją ir tą akimirką, kai ji ant kaklo užkabino pakabutį šnabždėdama: „Lauk, greitai grįšiu.“ Bet prabėga keleri siaubingi metai. Raganų pasaulyje Gregoras yra tikras nevykėlis, niekas nenori jo įsiraganinti ir Raganų taryba nutaria palikti berniuką miške... Jei ne auksinis vabalas jam ant kaklo, paslaptis taip ir būtų likusi neišaiškinta.

„Rašydama šią knygą prisijaukinau raganas, kurių bijojau nuo vaikystės. Ir daug juokiausi. Tamsusis raganų pasaulis, kupinas nuotykių ir keistų dalykų, virto istorija, kurioje susipina mistika ir linksmybės, vienatvė ir draugystė.“ Jurga Baltrukonytė


Skirta 7–12 m. vaikams


Jurga Baltrukonytė – žymi žurnalistė ir rašytoja. Galbūt jau skaitėte jos nuotykių istoriją „Dvynukai sekliai pavojuje“ bei kitas knygas: „Torčiukas ant debesėlio", „Blynai spintoje" ar „Filmukai"?

Algis Kriščiūnas – legendinės roko grupės „Foje" būgnininkas, fotografas ir dailininkas, apipavidalinęs visas J. Baltrukonytės knygas vaikams.bottom of page