top of page

Knyga „Meškių istorijos. Medaus mainai“

E. Daciūtė


Didžiojoje girioje gyvena maži ir dideli meškiai. Ir ko tik jiems nenutinka! Vieno meškio kažkodėl nedžiugina ilgai lauktas mažas broliukas. Kitas atiduoda daug, bet gauna – dar daugiau. Meškė visai nesijaučia laiminga, nors ir įgijo, ko troško, dar kitas įsitikina, kad melo kojos trumpos, o senas išmintingas meškis gauna puikią pamoką apie draugystę. Kuris meškis panašiausias į tave? Kaip tu niekada nepasielgtum? Ko galima pasimokyti iš šių istorijų? Keliauk kartu su meškiais knygos puslapiais ir atrasi atsakymus į šiuos, o gal ir į daug kitų klausimų.

„Medaus mainai. Geriausios meškių istorijos“:

    • penki pasakojimai vaikams aktualiomis temomis: apie dalijimąsi ir pagalbą kitam, brolio gimimą, melo pasekmes, norą pasisavinti svetimą daiktą ir draugiškumą;

    • padeda suprasti ir atpažinti kylančius jausmus ir juos išgyventi;

   

Evelina Daciūtė – daugiau kaip penkiolikos knygų vaikams ir suaugusiems autorė. „Medaus mainai. Geriausios meškių istorijos“ – atnaujintas „Meškių istorijų“ leidimas. Anksčiau šioje serijoje išleista: „Meškiai eina į mokyklą“ ir „Lubinų labirintas“.

Knygos iliustratorė Rasa Kaper ne tik piešia, bet ir kuria meškius. Jos rankų darbo meškiukai ir paskatino rašytoją Eveliną Daciūtę sukurti šias istorijas.
bottom of page