top of page

Knyga „Močiutė plėšikė sugrįžta“


Autorius David Walliams


David Walliams (Deividas Valjamsas) – britų rašytojas, dėl kurio juokingų ir įdomių knygų visi Jungtinės Karalystės vaikai eina iš proto. Garsiausia ir daugiausiai skaitytojų simpatijų sulaukusi jo knyga – „Močiutė plėšikė". Tai pašėlusi istorija apie senutę, kuri kadaise buvo garsi brangenybių vagilė.


O dabar pasiruoškite – ji GRĮŽTA!


Benas vis dar negali susitaikyti su mintimi, kad močiutės nebėra... Kai ji iškeliavo, berniukui atrodė, kad pasaulis nustos suktis. Tačiau viskas buvo kaip buvę: Benas ir toliau kasryt ėjo į mokyklą, ruošė namų darbus ir svajojo apie santechniko profesiją... Kol vieną dieną nutiko kai kas neįtikėtino – iš Britų muziejaus buvo pagrobta garsioji Tutanchamono kaukė, o netrukus dingo ir Pasaulio futbolo čempionato taurė. Keisčiausia, kad abi vagystės priminė jo mirusios močiutės – JUODOSIOS KATĖS – darbelius. Nejaugi ji gali būti prie to kaip nors prisidėjusi? Ir, po galais, ką šioje istorijoje veikia pati Anglijos karalienė? Benas žūtbūt privalo viską išsiaiškinti!


Neįtikėtini močiutės plėšikės nuotykiai tęsiasi!


Tą akimirką Benas pamatė juodą katę, sliūkinančią iš už močiutės antkapio. Katė judėjo lyg pantera. Ji pasisuko, pažiūrėjo tiesiai berniukui į akis ir...


bottom of page