top of page

Knyga „Monstrai krepšinio turnyre“Autoriai Skaistė Dirgėlienė,

Tomas Dirgėla


Iliustravo Greta Alice

Vaikams nuo 6 metų.


Sveiki atvykę į mokyklą, kurioje mokosi ir monstrai, ir vaikai! Sykį jie visus išgelbėjo nuo ateivių, o dabar metas sujungti jėgas ir krepšinio aikštelėje!


Monstrų ir vaikų mokyklos krepšinio komanda išvyksta į krepšinio turnyrą. Atrodytų, jau tuoj tuoj ši komanda išbėgs į aikštelę, betgi koją pakiša... ginčai! Ar toli nuves kiekvieno noras būti teisiam? Ar tikrai svarbiausia – tik pergalė? O gal smagiausias dalykas yra tiesiog džiaugsmas būti kartu ir siekti to paties tikslo? Susipažink su naujausiais vaikų ir monstrų nuotykiais, kurie šį kartą neįsivaizduojami be krepšinio!


„Monstropedija. Monstrai krepšinio turnyre":

• moko priimti kitokius ir ieškoti bendrų, mus susiejančių dalykų; • skatina bendradarbiavimą ir mėgavimąsi mėgstama veikla; • lavina humoro jausmą ir literatūrinę humoro raišką; • šmaikšti, kupina veiksmo ir gausiai iliustruota knyga įtraukia ir puikiai tinka vaikams, pradedantiems skaityti ilgesnius pasakojimus; • turtinga kūrinio kalba ir literatūriniai žaidimai ugdo vaikų literatūrinį suvokimą ir kalbinę raišką.

„Monstropedija" – leidinių šeima 6–9 metų vaikams, supažindinanti su paslaptingu mus supančiu pasauliu. Su „Monstropedija" į pasaulį žvelgiame kitaip – MONSTRŲ akimis. Anot vaikų, taip tik dar įdomiau!bottom of page