top of page

Knyga „Paula piešia geriausią draugę“


Kodėl mokyklos sandėliukuose nuolat tvyro pagadinto oro kvapas? Kas mano suole išraižė žodžius „Aš esu vabalų žmogus“? Kodėl mama staiga ėmė slapukauti?

Niekas nežadėjo, kad penktos klasės pradžia bus lengva... Nerimo kamuojamos Paulos Lauri galvoje nuolat sukasi milijonas klausimų, bet ji tikisi, kad mokykloje bus smagu. Juk jos laukia mėgstamiausias Meno klubas ir geriausia draugė, kurios nematė visą vasarą.

Tačiau malonų laukimo jaudulį tuojau sugadina keistenybės. Violeta nebenori leisti laiko su Paula, sako, kad Meno klubas skirtas mažvaikiams, ir nuolat būna su Rita, bjauriausia mergaite mokykloje. Ar Paula kažin kuo nusikalto? O jei taip, ar ji gali viską atitaisyti?

„Paula piešia geriausią draugę“ - linksma, nuoširdi ir žaismingomis iliustracijomis papuošta knyga apie tikrą draugystę. „New York Times“ bestselerių autorė Sara Shepard atskleidžia, kaip išsiskirti su niekam tikusiais bičiuliais... ir susirasti tikrų draugų.

„Kaip ir rūpesčiai Paulos galvoje, šioje mieloje, artimoje ir įtraukiančioje knygoje siaučia dramos ir linksmybės.“

Sara Shepard – amerikiečių vaikų ir jaunimo literatūros kūrėja, „New York Times“ bestselerių autorė. „Paula piešia“ – juokinga ir pamokoma rašytojos knygų serija apie mokyklos kasdienybę ir iššūkius, kurių nuolat kyla vaikams.


Vaikams nuo 8 metų.


bottom of page