top of page

Knyga „Stulbinanti medicina. Šlykšti ir siaubinga žmogaus kūno istorija“

A. Kay

Nepaprastai juokinga, šmaikšti ir daug žinių suteikianti itin populiarios knygos „Žmogaus anatomija“ autoriaus Adamo Kėjaus knyga.

Kadaise buvo įprasta ir net smagu dėvėti grandininius šarvus arba nukapoti žmonėms galvas! Tačiau buvo ir maža problemėlė: gydytojai neturėjo nė menkiausio supratimo apie tai, kaip veikia mūsų kūnai.

Knygoje rasite atsakymus į tokius klausimus:

  • Kodėl pacientai skalaudavo burną šlapimu?

  • Kodėl kirpėjai savo klientams nupjaudavo kojas?

  • Kodėl žmonės gaudavo atlyginimą už bezdėjimą?

  • Kas buvo didžioji smarvė? (Ne, tai ne tai, kas išeina iš tavo užpakaliuko).

Jei esate tikrai pasiruošę leistis į pažinimo nuotykį, tada įsikiškite į nosį kaištį (tuo metu buvo daug smirdančių pūlių), užsimaukite vienkartines pirštines (buvo ir daug kakučių), nusiplaukite rankas (nes tada jų tikrai neplaudavo) ir tyrinėkite šią šiurpią ir siaubingą žmogaus kūno istoriją.

    • Autoriaus tikslas ne šiurpinti ar gąsdinti skaitytojus, o suteikti jiems žinių, pamokyti ir pralinksminti,

    • Knygą gali skaityti visa šeima – bus įdomu net ir suaugusiems!


Adamas Kėjus yra buvęs gydytojas, parašęs 3 mln. knygų ir pardavęs penkis jų egzempliorius. Ne, palauk – jis parašė penkias knygas ir pardavė 3 mln.jų egzempliorių! Pirmoji jo parašyta knyga „This is Going to Hurt: Secret Diaries of a Junior Doctor“ buvo pirmoje perkamiausių knygų vietoje daugiau nei metus, o pirmoji jo knyga vaikams „Žmogaus anatomija“ tapo perkamiausia vaikams skirta negrožinė literatūra per dešimtmetį.

Henris Pakeris kadaise buvo mažas berniukas, kuris knygų paraštėse paišė paikus piešinėlius. Dabar jis yra suaugęs vyras, kuris ir toliau piešia tarp knygų puslapių. Henris Pakeris yra apdovanojimų pelnęs komikas, rašytojas ir iliustratorius. Jis ir toliau kuria komedinį turinį, turi savo tinklalaidę. Henris iliustravo visas Adamo knygas vaikams.
bottom of page