top of page

Knyga „Tadukas, Tadas ir svajonių paukštė“


„Ten mėlynoji paukštė! Ji yra, bet jos nematai. Aš sapnavau tokią paukštę. Ji suplasnojo, ištrūko man iš rankų, paskui apsuko ratą virš Lebiodkos ir pradingo. Bet aš ją surasiu! – Tikrai? – Tikrai! Tegul net visą gyvenimą ieškosiu, bet rasiu.“ Taip tarė mažasis Tadas, susižavėjęs paukščiais ir nuolat stebinčiu gamtos pasauliu. Ar jam pavyks? Ar dar rūpės sena svajonė, kai iš Taduko virs suaugusiu vyru, kurį šiandien pažįstame kaip vieną iškiliausių Lietuvos gamtininkų – Tadą Ivanauską?


Jaukus garsaus vaikų rašytojo gamtininko Selemono Paltanavičiaus pasakojimas nukels į XIX a. pabaigą bei XX a. ir supažindins su Tadu Ivanausku. Tai puikus pažintinis pasakojimas ne tik vaikams, bet ir visai šeimai, ieškančiai turiningo laisvalaikio su įtraukiančia ir kupina įdomių žinių apie Lietuvos istoriją knyga.

Selemonas Paltanavičius – garsus Lietuvos gamtininkas, fotografas, laidų vedėjas ir rašytojas, per savo karjerą parašęs apie 100 knygų: pasakų bei pažintinių istorijų. Už savo kūrybą gavęs gausybę įvairių apdovanojimų, tarp jų ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos skiriamą Vaikų literatūros premiją.

Vaikams nuo 6 metų.


bottom of page