top of page

Mobilūs pašnekesiai Dubičiuose

Rugpjūčio 6 d. mobilioji biblioteka viešėjo Dubičių kaime, kur buvo pristatytas Varėnos viešosios bibliotekos vykdomas projektas „Mobilūs pašnekesiai“, o gausiai susirinkusiai bendruomenei gerą nuotaiką dovanojo „Labas“ teatro aktorės Vitalija Mockevičiūtė ir Neringa Varnelytė bei profesionalūs folkloro atlikėjai Darius Mockevičius ir Paulius Kovalenko.

Dubičių kultūros centre gausiai susirinkusiems vietiniams gyventojams bei svečiams talentingosios aktorės suvaidino pašėlusio smagumo komediją „Kas apsakys tas dzūkų linksmybes?“ – tarmiškai pasakojo dzūkiškas sakmes ir legendas. Šiuos pasakojimus lydėjo muzikantų atliekamos dainos. Spektaklis sužavėjo kūrybiškais ir originaliais režisūriniais sprendimais, subtiliu humoru ir magiška įtaiga. Žiūrovai scenos profesionalams už teatro magijos stebuklą ir geros nuotaikos užtaisą atsidėkojo ilgais ir audringais plojimais.

Artimiausi „Mobiliųjų pašnekesių“ renginiai: Susitikimas su aktoriumi, dainų autoriumi ir atlikėju Giedriumi Arbačiausku ir jo autorinių dainų koncertas rugpjūčio 20 d. 13.00 val. Subartonių kaime prie V. Krėvės – Mickevičiaus memorialinio muziejaus. Susitikimas su aktoriumi, dramaturgu ir režisieriumi Justu Terteliu ir teatro ir kino aktore Vesta Šumilovaite – Terteliene bei M. K. Čiurlionio ir S. Kymantaitės – Čiurlionienės laiškų skaitymas rugsėjo 21 d. 17.00 val. Varėnoje prie viešosios bibliotekos. Kviečiame! Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Varėnos rajono savivaldybės administracija.

Varėnos viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus bibliotekininkė Vaiva Miškinė Atgal Į pradžiąĮ viršų

bottom of page