top of page

„Nuo žodžių iki...“

„Nuo žodžių iki...“

Taip vadinasi keliaujanti kompiuterinės grafikos darbų paroda. Ši nedidukė paroda atkeliavo ir į Varėnos rajono savivaldybės viešąją biblioteką.Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Butrimonių filialas vykdo projektą "Nerk į kūrybą 2023", kurio idėja – įtraukti kaimo vietovių vaikus į aktyvią kūrybinę veiklą. Butrimonių gimnazijos mokiniams buvo organizuojami renginiai „Nerk į meną“, jų metu ugdytiniai turėjo galimybę išbandyti įvairius meninius metodus, įtraukti šiuolaikines technologijas į kūrybinį procesą.


Kompiuterinės grafikos užsiėmimų metu (integruota dailė ir lietuvių literatūra) Butrimonių gimnazijos mokiniai kūrė vizualizacijas-interpretacijas pagal Aldonos Liobytės kūrinį „Kupriukas muzikantas“.

Tai puiki galimybė pamatyti kaip kompiuterinės grafikos elementai praplečia fotografijos, dailės kūrinio galimybes, tampa vizualiųjų komunikacijų menu.


Virtualią kompiuterinės grafikos kūrybinių darbų parodą bei daugiau informacijos apie projekto veiklas galite rasti čia:


Projekto organizatorius - Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Butrimonių filialas. Rėmėjai: LKT, Alytaus rajono savivaldybė, Alytaus r. Butrimonių gimnazija, UAB DS Smith Packaging Lithuania, Butrimonių bendruomenė „Šviesa“.


bottom of page