top of page

Paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena

Besparnis būtų gyvenimas, Tuščias, niūrus, vienareikšmis,

Jeigu jo nenušviestų vaiko šypsnys, Jei šviesus vaiko juokas Nepaglostytų mūsų širdies, Meilei jos nepažadintų, Nepaskatintų globai, gerumui, kūrybai. (J. Marcinkevičius)


Birželio 2 dieną Panočių bibliotekos kiemelyje, išpuoštame balionais, gėlytėmis, drugeliais, pasitikome vasarą ir paminėjome Tarptautinę vaikų gynimo dieną.


Šventėje dalyvavo Kaniavos seniūnijos seniūnė Ina Špakauskienė, linkėjusi visiems šiltos, saulėtos vasaros, džiugių emocijų, gerų draugų, būti žvaliais, kūrybingais, sveikais, laimingais. Priminė vaikams jų teises, padiskutavo apie jų svajones ir norus. O kad norai išsipildytų kiekvienam įteikė norimos spalvos balioną, kuris vėliau buvo paleistas į orą. Džiaugėsi mažieji gavę ir saldžių dovanėlių.


Šventės dalyvius aplankė geroji fėja (ja persirengė šio straipsnelio autorė), kuri su vaikais spalvino popierines gėles ir jas klijavo ant bibliotekos paradinių durų, leido muilo burbulus, žaidė lietuvių liaudies žaidimą „Graži mūsų šeimynėlė“, inscenizavo lietuvių liaudies pasaką „Ropė“, piešė su kreidelėmis vasarą. Buvo linksma, aktyvi ir labai žaisminga popietė, joje netrūko juoko ir šypsenų. Atsisveikindama geroji fėja vaikus apdovanojo žaislais ir ledais.


Ačiū Varėnos „Žilvičio“ vaikų lopšelio darželio „Nykštukų“ grupės auklėtojai Elenai Latvienei ir auklėtojos padėjėjai Jolitai Bercevičienei, kad su auklėtiniais dalyvavo renginyje, kurio vienas iš didžiausių tikslų buvo leisti vaikams pajusti, jog jie yra mylimi ir patys turi mylėti.


Panočių bibliotekos bibliotekininkė

Rimutė Antuchevičbottom of page