top of page

Spalvota vaikystė


 Gegužės 18 dieną Nedzingės biblioteka, kultūros centras, kaimo bendruomenė organizavo šventę vaikams „Spalvota vaikystė“.

Renginį poeto Justino Marcinkevičiaus eilėraščiu „Vaikų žemė“ pradėjo ir su Vaikų diena mažuosius dalyvius pasveikino bibliotekininkė Irena Krutulienė. Parodytas scenos vaizdelis „Vaikų šiokiadieniai“ (vadovė I. Krutulienė). Dalyviai minė mįsles: „Be ko kiekvienas daiktas negali būti?“ (vardo), „Kas bėga be kojų?“ (vanduo), „ Kas atbulas sau duonos ieško?“ (višta) ir kt., spėjo patarlių pabaigas: „Iš didelio debesio mažas lietus“, „Visur gerai, bet namuose geriausia“, „Eina į mokyklą kojų nepakelia, o iš mokyklos – arklį pralenkia“ ir kt.,  iš įvairiaspalvių žolynų sukūrė paveikslą, iš „Laimės šulinio“ užrištomis akims traukė suvenyrus.


Nedzingės bendruomenės pirmininkė Eglė Cickevičienė su vaikais pynė spalvotas apyrankes, piešė ant popieriaus, kreidelėmis. Kultūros centro vadovas Albertas Jakubavičius mokė šventės dalyvius taiklaus šaudymo iš pneumatinio šautuvo.

Už aktyvų dalyvavimą šventės dalyviams įteiktos padėkos. Vaišintasi ant laužo kepta kiaušiniene su dešrelėmis, saldumynais, žolelių arbata.

Renginį rėmė Nedzingės bendruomenė.


Nedzingės bibliotekos bibliotekininkė

Irena Krutulienė                     

bottom of page