Švęsti vaikystę
- gegužės 18 d.
- 1 min. skaitymo
Dubičių biblioteka kartu su kultūros centru pakvietė vaikus paminėti vieną gražiausių ir svarbiausių švenčių – Vaiko dieną. Tai diena, kvepianti žaidimais, juoku, nuotykiais ir, žinoma, saldumynais. Ji primena apie vaikų teises, jų emocinę bei fizinę gerovę ir skatina kurti saugią, jaukią aplinką augti bei tobulėti.

Šventės metu mažieji dalijosi prisiminimais apie smagiausias vaikystės akimirkas, pasakojo apie bendrus žaidimus ir savaitgalių pramogas su draugais. Popietė buvo kupina gerų emocijų – vaikai aktyviai dalyvavo estafetėse, žaidė įvairius žaidimus, dalijosi savo svajonėmis ir gera nuotaika.
Renginio pabaigoje visų laukė saldžios dovanėlės, kurios dar labiau sustiprino šventinę nuotaiką. Mažieji išsiskirstė laimingi, kupini gerų emocijų ir nepamirštamų įspūdžių.
Dubičių bibliotekininkė Regina Lukoševičienė






