top of page

Tėčiai skaito vaikams

Artėjant Tėvo dienai, Varėnos miesto legendų ir padavimų parke vyko skaitymo skatinimo akcija „Tėčiai skaito vaikams“. Į renginį susirinkusiems lopšelių-darželių „Živitis“ ir „Pasaka“ ugdytiniams knygas skaitė keturi tėčiai.


Pirmasis – Varėnos viešosios bibliotekos direktorius, šaulys Eitaras Krupovičius vaikams perskaitė Jessica Martinello knygą „Net monstrai valosi dantis“, kurioje nuotaikingai mokoma kaip svarbu prižiūrėti dantis ir rūpintis jų higiena.  Antras tėtis – gaisrininkas Žilvinas Bubėnas skaitė Ilonos Barauskienės knygą  „Meškiuko Jorio nuotykiai“, kurioje rašoma kaip reikia saugiai elgtis su ugnimi. Trečiais tėtis – policininkas Arvydas Alekšiūnas skaitė Quentin Gréban knygą „Kai aš užaugsiu…“, kurioje šuniukas Antanas pasirenka užaugęs būti policininku. O ketvirtas tėtis – pasienietis Vitalijus Fedorenka perskaitė Raimondo Jurgaičio knygą „Žirafa netelpa į lapą“, tai nuotaikingas eiliuotas pasakojimas apie didelę žirafą, kuri niekaip negalėjo tilpti į knygos lapą.


Šia akcija siekiama įkvėpti ir paskatinti tėčius prasmingai leisti laiką su vaikais, atkreipti visuomenės dėmesį į skaitymo svarbą ir kartu atrasti knygos pažinimo džiaugsmą. 

Varėnos viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriaus bibliotekininkė Indrė Siaurusiavičienė


bottom of page