Vardan tos
- 02-17
- 1 min. skaitymo
Atnaujinta: 02-17
Dubičių bibliotekos ir kultūros centro darbuotojos Regina Lukoševičienė ir Valentina Šlavenec organizavo viktoriną „Aš ir Lietuva“, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo 108-osioms metinėms.

Į viktoriną susirinko gausus būrys Dubičių, Panočių, Krivilių, Vydenių bendruomenių narių, Aleksandro Barausko pasienio užkardos pareigūnų. Ši diena – tai proga pagerbti istoriją ir prisiminti laisvės kelią, kuriuo Lietuva ėjo daugiau nei šimtmetį. Su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena visus pasveikino Kaniavos seniūnijos seniūnė Ina Špakauskienė ir Aleksandro Barausko Pasienio užkardos vadas Mantvydas Palevičius. Dalyviai sudarė tris komandas – „Saulės“, „Ąžuolų“ ir „Širdžių“, susikūrė po šūkį „"Lietuva- tai mes", „ Ąžuolai žaliuos Žemėj Lietuvos“ ir „Kas bus, kas nebus, Lietuva mūs nepražus“. Viktorinos metu komandos atliko įvairias užduotis, skatinančias prisiminti Lietuvos istoriją, kultūrą ir tradicijas. Dalyvių aktyvumas, kūrybiškumas, žingeidumas ir draugiška konkurencija sukūrė ypatingą nuotaiką. Užduotis vertino 5 narių komisija. Pralaimėtojų nebuvo, o visi viktorinos dalyviai gavo po Lietuvos vėliavėlę ir prizą. Jais pasirūpino Dubičių kultūros centro vadovė V. Šlavenec. Renginio atmosferą praturtino patriotinių dainų skambesys, eilėraščių skaitymas ir bendrystės jausmas. Tai buvo puiki proga dar kartą pajusti pasididžiavimą savo šalimi, stiprinti bendruomeniškumą ir prasmingai paminėti Lietuvai svarbią datą.
Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams už aktyvumą, šypsenas ir bendrystę. Tokios akimirkos primena kokia stipri ir gyvybinga yra mūsų bendruomenė. Tegul mus ir toliau vienija pagarba savo kraštui, noras būti kartu ir drąsa kurti gražesnę ateitį.
Dubičių bibliotekos bibliotekininkė Regina Lukoševičienė








