top of page

Velykėlių džiaugsmas

Kasmet labai vaikų laukiamos, o šiemet neeilinės, dešimtosios, Velykėlės Puodžiuose buvo spalvingos, linksmos, pilnos netikėtumų ir dovanų. Renginį organizavo Puodžių kaimo bendruomenė ir biblioteka.


Skaitytojai dalyvavo labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ projekte „Vaikų Velykėlės 2024“, turėjo pagaminti ir dekoruoti didįjį margutį. Už tai visi mažieji šventės dalyviai apdovanoti fondo išleistomis knygomis. Pasiruošimo darbai vyko bibliotekoje. Bibliotekos lankytojai karpė iš popieriaus įvairių spalvų, formų ir dydžių gėlių žiedus ir jais puošė kiaušinio maketą. Šiemet margutis gavosi pavasariškas ir žaismingas.


Šventę gražiu sveikinimu pradėjo Velykų bobute persirengusi Puodžių bibliotekos bibliotekininkė Veronika Tiškevičienė. Ji pasidžiaugė, kad daug mažųjų susirinko į margučių ridynes, palinkėjo būti aktyviems, drąsiems ir draugiškiems visuose žaidimuose.


Ir nuotykiai prasidėjo! Į vaikų būrį įsiveržė du piratai, atsitempdami su savimi didelį lagaminą ir piratų vėliavą. Iš pradžių nedrąsiai vaikai žvelgė į šiuos atvykėlius, bet susipažinę suprato, kad piratai atvyko draugiškų ketinimų vedini. Dvi valandos linksmybių prabėgo kaip akimirka: kamuoliukų ir kardų mūšiai, virvės traukimas, šokis, žaidimai „Beždžionėlė“, „Ledas“, išpiešti veidukai ir piratų lobio paieškos bei dalybos. Šventę vainikavo margučių ridynės, o jų laimėtojų laukė išskirtiniai prizai ir padėkos.


Pailsę, sukaitę, bet laimingi mažieji dalyviai mėgavosi gaiviu tortu, kurį padovanojo parduotuvės „Aibė“ direktorius Kęstutis Jurgelionis, kasmetinis Velykėlių šventės rėmėjas. Ir žinoma, kiekvienas vaikas norėjo nusifotografuoti su linksmaisiais piratais prie didžiojo margučio.


Velykėlės mums, suaugusiems, kasmet primena apie džiaugsmą, kurį galime suteikti vaikams.


Puodžių bibliotekos bibliotekininkė

Veronika Tiškevičienėbottom of page