top of page

Žurnalai


Vaikų ir jaunimo literatūros skyriuje 2024 m. rasite devynių pavadinimų žurnalus.

Naujausius leidinius kviečiame skaityti vietoje, ankstesnių metų – skoliname į namus mėnesiui.Daugiau apie 2024 m. prenumeruojamus žurnalus:

„Ar žinai, kad?“

Pasaulio, mokslo, istorijos, technologijų, visatos, transporto, medicinos, gamtos ir žmogaus įdomybės, atradimai, naujovės bei pasiekimai. Gausiai iliustruotas ir įtraukiantis mokslo populiarinimo žurnalas „Ar žinai, kad?“ kviečia nenustoti domėtis.
„Lututė“

Žurnaliukas vaikams apie Lietuvos gamtą ir mūsų šalies gamtininkus. Moko mylėti gamtą, skatina ja rūpintis, skleidžia ekologines žinias.


„Justė“

Žurnalas paauglėms apie madą, brendimą, meilę, mokyklą, santykius su tėvais ir draugais, pasaulio įdomybes bei įžymybes. Jame rasi visko, kas aktualu paauglei: pažintinių bei psichologinių straipsnių, linksmų istorijų, patarimų bei konkursų su šauniais prizais.

„Naminukas“

Geriausias 7–14 metų mergaičių ir berniukų draugas. Kiekviename žurnalo numeryje – vis naujos intriguojančios ir vaikams aktualios temos, kurios ne tik sudomins, bet ir leis praplėsti akiratį; taip pat linksmas komiksas apie Naminuko ir berniuko Domo nuotykius, daug užduočių, galvosūkių, pokštų, anekdotų, neišgalvotų juokingų istorijų iš moksleivių gyvenimo, interviu su žvaigždėmis ir įdomiais pašnekovais.„Smegenūzai“

Linksmas galvosūkių ir užduočių žurnalas, skirtas 5-10 m. vaikams. Vaikų mėgstamas užduotis ir suktus „Smegenų mūšio“ klausimus pristato patrauklūs ir nuotaikingi personažai. Žurnale užduotys yra pateiktos pagal sudėtingumą, jį nurodo spalvos: nuo lengvesnių žurnalo pradžioje iki sudėtingesnių pabaigoje.
„Nykštukas“

Pramoginis-edukacinis žurnalas, skirtas 4-7 metų vaikams. Žurnalo personažai kartu su skaitytoju kas mėnesį patiria nepakartojamą nuotykį su įvairiomis kliūtimis kol pasiekia užsibrėžtą tikslą. „Nykštukas“ lavina skaitymo, rašymo bei skaičiavimo įgūdžius, džiugina darbelių, maisto gamybos ir kitomis vaikų pamėgtomis rubrikomis. O nuotaikingi personažai tampa gerais jaunojo skaitytojo draugais.„Vakaro žvaigždelė“

Muzikinis-edukacinis žurnalas vaikams ir visai šeimai. Žurnale spausdinami edukaciniai, pažintiniai straipsniai, pasakos, dainelių natos bei mąstymą lavinančios užduotys. Žurnalo priedas – kompaktinė plokštelė, kurioje skamba dainos, jų fonogramos, pasakos, lopšinės. Žurnalo misija – ugdyti vaikų dorovę ir bendravimo įgūdžius, skatinti vaikų kūrybingumą. Tikslas – kad vaikai užaugtų kultūringais ir dorais žmonėmis.

 


„Penki“

Smagus ir lavinantis žurnalas ikimokyklinio amžiaus vaikams nuo 3 iki 7 metų. Spalvingos užduotėlės padės pažinti pasaulį, išmokti skaičiuoti, rašyti, piešti, spalvinti. Žurnale rasite mažųjų labai mėgstamus: labirintą, surask skirtumus, sujunk taškus, juokus, mįsles; taip pat linksmiausius vaikų pasisakymus, piešinius, atsakymus į įdomiausius jiems iškylančius klausimus. Nuolat skelbiami piešinių ir užduočių konkursai, o jų nugalėtojų laukia prizai.


„Kiškutis Mikutis“

Kiškutis Mikutis nori būti geriausias jūsų mažylio (3 – 4 metų) draugas. Kartu žaisdamas, spręsdamas užduotėles ir pasakodamas smagias istorijas jis pasirūpins, kad vaikutis ne tik linksmai praleistų laiką, bet ir išmoktų naudingų dalykų bei pažintų pasaulį. Tačiau reikės ir jūsų pagalbos, nes kas gi kitas paskaitys pasakėlę ar patikrins teisingus atsakymus? Kartu padėkime mažyliui augti. Vaikas lavina ranką, motoriką, tobulina dėmesio sutelkimą, pastabumą, mokosi rašyti, skaičiuoti, ugdo kūrybiškumą.bottom of page