top of page

Žurnalai ir laikraščiai bibliotekoje
Varėnos viešosios bibliotekos skaitytojai sėkmingai naudojasi gausiu ir įvairiu knygų fondu. Primename, kad Skaitytojų aptarnavimo skyriaus periodikos skaitykloje (2 aukšte) 2024 metais skaitytojų laukia nemažai įdomių periodinių leidinių.


Kasdienos aktualijas, mūsų rajono naujienas ir svarbiausius pasaulio įvykius rasite šiais metais prenumeruojamuose penkių pavadinimų laikraščiuose. Keletą leidinių bibliotekai skiria Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas (SRTRF).


Spalvingi žurnalai, kuriuose daug naudingos, įdomios informacijos: nuo kulinarinių receptų, stiliaus ir mados naujienų, žymių žmonių gyvenimo, kelionių įspūdžių, sveikatos patarimų, mokslo atradimų ir idėjų, kultūrinio gyvenimo naujienų, sodo ir daržo darbų, tarpusavio santykių ir psichologinių situacijų – kiekvienam pagal skonį, pomėgius ir nuotaiką 😊


Prenumeruojamų žurnalų šiais metais – 19 pavadinimų, Naujausius galite skaityti vietoje, ankstesnių metų skoliname į namus. Kaupiamas ir periodinių spaudinių archyvas, o rajoniniai laikraščiai saugomi nuo seniausių leidimų.

Laisvai prieinamu periodikos fondu gali naudotis skaitytojai nuo 14 iki ...100 metų.

Kviečiamebottom of page